Znojemská Beseda pravidelně pořádá sérii koncertů pro milovníky klasické hudby. Koncerty se konají v prostorách Štukového sálu, ve druhém patře Znojemské Besedy, těšit se ale můžete také na mimořádné koncerty v sále Centra Louka. 

Vstupenky můžete zakoupit na portále www.vstupenkyznojmo.cz, v TIC Obroková a Louka nebo na místě.

 

6 / 3 / 2024, 19.00

Centrum Louka

DAVID ULIČNÍK: DIALOGY S KRYLEM

Zpěvák David Uličník, člen vokálního uskupení 4TET, se pohybuje v mnoha stylech. Jeho projekt – koncertní pásmo Dialogy s Krylem obsahuje nejen známé ale i pozapomenuté písně Karla Kryla. Průvodním slovem David Uličník připomene životní příběh legendárního barda, pozoruhodné momenty jeho tvorby i osobní vzpomínky na první setkání s Krylovou hudbou a básněmi.

 

14 / 3 / 2024, 19.00

Městské divadlo Znojmo

INFLAGRANTI A TEREZA MÁTLOVÁ

Dámské smyčcové trio Inflagranti kombinuje klasickou i poprockovou hudbu a diváky potěší moderními úpravami slavných světových melodií. Jako host vystoupí přední česká sopranistka Tereza Mátlová, sólistka Národního divadla, dvakrát nominovaná na cenu Thálie.

 

20 / 3 / 2024, 19.00

Městské divadlo Znojmo

ROMAN HORKÝ

Koncertní recitál frontmana skupiny Kamelot. 

 

10 / 4 / 2024, 19.00

Štukový sál Znojemské Besedy

TRIO BEL CANTO

Aneta Podracká Bendová (soprán), Mariia Mikhailova (flétna), Libor Janeček (kytara)

 

3 / 6 / 2024, 19.00

Městské divadlo Znojmo

TOMÁŠ KAČO 

Od rozladěného pianina v Novém Jičíně za klaviaturu koncertního Steinwaye v newyorské Carnegie Hall, ze samouka přes pražskou HAMU mezi jednoho z nejlepších studentů na prestižní americké Berklee College of Music v Bostonu. Cesta Tomáše Kača, klavíristy vybaveného talentem od přírody a nezměrnou pílí, ale také skladatele a aranžéra, má rysy amerického snu. Jeho koncert je ojedinělou fúzí klasické, jazzové a tradiční romské hudby.

 

Vstupenky můžete zakoupit na portále www.vstupenkyznojmo.cz, v TIC Obroková a Louka nebo na místě.

 

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720