Sobota bude ve Znojmě patřit dětem, zpětně totiž oslavíme Světový den dětí a zároveň se rozloučíme s letními prázdninami, které se nám pomalu chýlí ke konci. Městské parky při této příležitosti ožijí nejrůznějšími atrakcemi a dalším programem pro děti. Chybět nebudou, soutěže, kejklíř Jonáš se svými kousky, ukázky dravého ptactva i hasičské techniky. Zapojí se také Městská knihovna nebo GaP, kde si budou moci děti vytvořit umělecké dílo nebo třeba svůj vlastní animák.

Tak si poznačte datum 28. srpna a přijďte si užít pohodový den s rodinkou!

 

Z důvodu aktuálních opatření je nutné při vstupu na akci předložit  následující doklady.

 

Při návštěvě konkrétních atrakcí budou dětí nad 6 let a jejich doprovodu vyžadovány pásky, které získáte ve stáncích, které budou umístěny na Komenského náměstí a v Dolním parku. Na těchto místech budou kontrolovány doklady (očkovací certifikáty, testy apod.), zároveň zde bude možnost zakoupit jednorázový test. Po splnění dostanete pásek, který Vás bude opravňovat ke vstupu na atrakce.

Do 15 hodin bude také otevřeno testovací místo Voltax Clinic v Obchodním domě Dyje, kde se můžete otestovat bezplatně (při splnění podmínek).

 

ZB ZKL 2021 16 DETSKY DEN plakat pro FB

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720