Základní informace

Projekce filmu Lidi + performance Pchenda the little mermaid s hudebním doprovodem Ester Grohové
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
07.06.2023
07.06.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Nebinární režisér*ka Kateř Tureček probírá, objevuje a objasňuje trans* identitu ve stylizované dokumentární mozaice. Kombinace profesionálního natáčení, záznamů z mobilu a 3D animace vytváří napětí a souběžnost mezi tradicí, historií, trans* aktivismem a intimním životem. V rámci podpory marginalizovaných skupin byl film vytvořen štábem složeným výhradně z trans* lidí a žen, který objíždí česká města a přibližuje queer tématiku spolu s doprovodným programem.

Pchenda the little mermaid
Identita fluidní, každým dnem se může měnit. Ovlivněna bolestí i radostí. S touhou po něčem, co se zdá býti nedosažitelné. Prožití sebe samého. S touhou vyléčení všech bolestí, které jsou součástí identity, která je mým ideálem. Proces uzdravení, které přináší radosti. Žít sen, který se stává životem.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/projekce-filmu-lidi-performance-pchenda-the-little-mermaid-s-hudebnim-doprovodem-ester-grohove

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720