Základní informace

Den otevřených dveří
Hájenka pod větrníky
Štítary 206
01.06.2023
01.06.2023
Ostatní
0.00

Detailní informace

Popis události
Jste zasnoubeni, nebo přemýšlíte o svém jedinečném dni? Rádi bychom vás pozvali na den otevřených dveří u nás na hájence. Je to jedinečná příležitost přijet se podívat na prostory provoněné dřevem. Společně s našimi partnery vám zpříjemníme den degustací vín z vinařství Schwarz, výbornou kávou z Balance Coffee, malým občerstvením od Brandy La Moravia Znojmo, zastoupením několika fotografů včetně fotokoutku, ukázkou výzdoby stolů s RH svatby a slavobrány od květiny Mizera, My Flowers a v neposlední řadě i stanem s vodními dýmkami.

Fotografie
Webová stránka události
www.hajenkapodvetrniky.cz

Kontaktní informace

Ráj dřeva s.r.o.
775394305
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
775394305
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720