Základní informace

Silberbauerovo hudební Podyjí - Děti a hudba III.
Louka
klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava
07.10.2023
07.10.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Mezinárodní hudební festival Silberbauerovo hudební Podyjí se koná již čtvrtým rokem. Hudební díla budou prezentována ve svatostáncích jižní Moravy a Dolního Rakouska (v okolí rakouského Thayatalu) převážně na hudebních nástrojích z dílny znojemského varhanáře Josefa Silberbauera a jeho učitele Ignáce Jakoba Floriána Casparida. Festival má podtitul „neobyčejná propojení“.
Říjnové koncerty odstartuje tradiční koncert „Děti a hudba“, který se koná již potřetí a podporuje nadané žáky ZUŠ v možnosti koncertního vystoupení před publikem. Koncert se uskuteční 7. 10. v 18 hodin v klášterním kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava v Louce u Znojma. Na koncertě vystoupí žáci ze ZUŠ Mikulov, ZUŠ Pohořelice, Veselá škola na Praze 1 a hudební škola Waidhofen an der Thayatal.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.hudebnipodyji.eu/koncerty/

Kontaktní informace

Opus Organum z.s.
728817785
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
728817785
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720