Základní informace

Seminář Reiki 1.stupeň
Znojmo
Holandská 2732/8, Znojmo
20.09.2023
20.09.2023
Ostatní
1300.00

Detailní informace

Popis události
Potřebujete se uklidnit a vrátit do harmonie? Jste unavení a potřebujete dodat energii? Máte potíže s nespavostí? Chcete pomoci svým blízkým? Ve středu 20.9.2023 od 16.30h. se můžete zúčastnit osobně ve Znojmě Semináře se zasvěcením do 1.stupně energie Reiki. Získáte informace o působení této nádherné láskyplné energie, předám vám zkušenosti, které můžete ihned vyzkoušet na sobě i svých blízkých .Seminář lze uskutečnit i on-line, pokud vám termín nevyhovuje. Napište mi a domluvíme si jiný termín. Více informací najdete zde:
https://bronakubejova.cz/reiki/ Reiki je vesmírná životodárná energie, Reiki je neomezená láska, která je zde od počátku života. Lze ji použít kdykoliv, kdekoliv pro nejvyšší dobro všech. Je to nejjednodušší přírodní uzdravující energie. Reiki nám dovoluje léčit sama sebe a jiné, prostřednictvím našich rukou, posléze posílat na dálku. Také přináší rovnováhu, pracuje na fyzických, duchovních a citových úrovních, posiluje a léčí tělo, snižuje krevní tlak.
Fotografie
Webová stránka události
www.pomocsvetla.cz

Kontaktní informace

Broňa Kubějová
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720