Základní informace

Cestování / Jan Rendl: 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou
Znojmo
Kollárova 27
27.02.2024
27.02.2024
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
11 měsíců na deset tisíc kilometrů dlouhé cestě z Kolumbie do Chile, v průměrné výšce 4000 výškových metrů, prakticky bez značených stezek – tento šílený přechod napříč šesti zeměmi Jižní Ameriky absolvoval cestovatel Jan Rendl jako zatím jediný Čech a navíc zcela sám. Slumy v kokainem načichlé Bogotě i brokovnice u hlavy obstarají děsivý začátek cesty. Poté přichází na řadu deštné pralesy, dechberoucí vysokohorské pásmo And a majestátné sopky. Pustina, ledovce, setkání s indiány a jejich tradicemi číhají v Ekvádoru i Peru. V Bolívii zase přichází státní převrat nebo záplavy během období dešťů, v Argentině a Chile stovky kilometrů vysokohorskou pouští, bez kapky vody a na pokraji sil. Při tom všem se navíc málem zvládne cestou oženit, hraje si s tarantulemi, málem přijde o nohu nebo se otráví jídlem. Vždy to ale nakonec zvládne s úsměvem a s ním dorazí i 27. února v 19:00 na přednášku do Znojma!
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/cestovani-jan-rendl-10-000-kilometru-pesky-jizni-amerikou

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720