Základní informace

Na deci za vinaři VOC Znojmo (Hort, VS Lechovice, Lahofer) 4.
Hort, VS Lechovice, Lahofer
Hort, VS Lechovice, Lahofer
11.07.2024
11.07.2024
Víno
690.00

Detailní informace

Popis události
Kdo by neznal Jiřího Horta? V jeho degustačním sklepě v blízkosti potoku Leska na katastru Dobšic ochutnáme nejenom jeho rosé vína, kterými se tak proslavil.

Cesta nás dále vede do Lechovic, vinařské obce ležící na staré císařské silnici Znojmo-Brno. Již zdálky se nám objeví dominanta poutního kostela Navštívení Panny Marie. V jeho blízkosti navštívíme hlavní stánek vinařství Vinné sklepy Lechovice.

Na závěr programu navštívíme jedinečnou LAHOtéku, nové sídlo skupiny Lahofer. Toto místo uchvátí originální architekturou, pestrou nabídkou vín i kulturních programů během celého roku.

Vyjíždíme v 15 hodin ze zastávky na ul. Přemyslovců ve Znojmě.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.moraviantours.cz/produkt/na-deci-za-vinari-voc-znojmo-hort-vs-lechovice-lahofer-4/

Kontaktní informace

Remo- Agency s r.o.
+420 737 449 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 737 449 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720