Základní informace

Cuvée weekend - zážitkově pohyboví víkend
Hotel Happy Star, Znojemská 111, Hnanice
02.10.2020
04.10.2020
Sport
0.00

Detailní informace

Popis události
ZÁŽITKOVĚ POHYBOVÉ CUVÉE na Jižní Moravě v hvězdném hotelu HAPPY STAR**** v Hnanicích
s Lenkou Fasnerovou, Jankem Vajčnerem a s VÁMI !

AKTIVNĚ-ZDRAVĚ-HRAVĚ:

FIT PAIN FREE
- je jednoduché cvičení, při kterém pochopíte, jak skutečně funguje Vaše tělo. Lektor Vás naučí vědomě a precizně používat každý sval a tak Vám rychle uleví od bolestí a napraví Vaše špatné pohybové návyky.
Je to metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílen a protažen, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí. Osvědčená, jednoduchá a velmi šetrná metoda cvičení podle amerického lékaře P. Egoscue, který je světovou jedničkou v oblasti „nelékařské“ úlevy od bolesti. Tato metoda cvičení má míru úspěšnosti 94% a pomohla už tisícům jednotlivců zjistit, jak funguje jejich pohybový systém, aktivně se zapojit do cvičení a samoléčebného procesu a osvobodit se tak od chronické bolesti.
Co Vám cvičení Fit Pain F
Fotografie
Webová stránka události
www.aktivitymorava.cz

Kontaktní informace

Aktivity Morava
721649772
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
721649772
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720