Základní informace

Znojmo chutná dětem
Znojmo
01.07.2020
01.07.2020
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Jedinečný, originální, interaktivní. Asi tak by se nejlépe dal charakterizovat program agentury průvodců REMO-Agency, který byl připraven pro děti ve věku 3-12 let. Zažijte v našem doprovodu život ve středověkém městě. Zúčastněte se her, vyřešte kvíz, staňte se měšťanem znojemským. Současně s námi ochutnejte ty nejlepší dary přírody v podobě ovocných moštů (děti) a místního piva (dospělí). Těšíme se na Vás. Na program se nezapomeňte přihlásit, neboť počet míst je omezen.
Fotografie
Webová stránka události
www.znojmacek.cz

Kontaktní informace

REMO-Agency, s.r.o.
+420/737 449 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420/737 449 099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720