Základní informace

Prázdninové výtvarně řemeslné dílny pro děti
ArtFashion - šperkařský ateliér Znojmo
13.07.2020
31.07.2020
Pro děti
0.00

Detailní informace

Popis události
Týdenní příměstské tábory určené pro všechny tvořivé holky a kluky od 5 do 14 let. Tentokrát se s dětmi od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin vydáme na dobrodružnou výpravu do země kovbojů a indiánů. Společně si vyrobíme pravý indiánský totem. Čeká nás putování po Indiánská stezce i výlet na farmu s koníky a dalšími zvířaty. Vytvoříme si lapač zlých snů i indiánské šperky. Vyzdobíme si polštářek indiánskými symboly a písmem. Na závěrečném bále se naučíme dokonce country tance.
Fotografie
Webová stránka události
www.artfashion.cz

Kontaktní informace

ArtFashion - šperkařský ateliér Iveta Hlobilová
602 395 544
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
602 395 544
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720