Základní informace

Kurz práce s kyvadlem - karmická zjištění
Online
Kompas radosti - ONLINE po Messengeru
25.01.2022
25.01.2022
Ostatní
2000.00

Detailní informace

Popis události
Chcete si čistit karmické věci pro sebe a své blízké sami doma, bez účasti terapeutů? Přijměte pozvání na ? Kurz LSVJ - 2.stupně (karmické tabulky),v pohodlí domova od 18.hod.na Messengeru. Podmínkou je mít absolvovaný Kurz LSVJ-1.stupeň. Přes metodu LSVJ (práce s kyvadlem) se můžeme dostat až k samému kořenu problému. Najdeme vzory negativní energie, bez rozdílu jestli v minulosti, minulých či budoucích životech, a přes Vyšší Já tyto energie odstraníme a vyčistíme, opustíme veškerou bolest a obnovíme harmonii. Celá metoda pracuje s vyhledáváním informací především skrze kyvadlové tabulky, kde najdeme negativní programy, bloky, překážky a disharmonie, které způsobují potíže. Tímto způsobem můžeme odblokovávat, mazat a čistit veškeré negativní či nezpracované energie a problémy. Pracujeme na úrovních programových vzorců, zjišťování minulých životů, kde si můžeme zjistit minulé životy. Cena je za 2hod., připravte si kyvadlo, pero, blok.Těším se na Vás. Broňa
Fotografie
Webová stránka události
https://bronakubejova.cz/prace-s-kyvadlem/

Kontaktní informace

Broňa Kubějová
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720