Základní informace

Přednáška "Co dělat s negativitou uvnitř a okolo nás"
Znojmo
Kompas radosti, ul. Sokolská 1268/24
30.11.2022
30.11.2022
Ostatní
200.00

Detailní informace

Popis události
Potřebujete pochopit, proč jste z někoho vyčerpaní a co s tím dělat? Jak zlepšit komunikaci a udržet si dobrou náladu? Jak se dostat do klidu? Ve středu si povíme o tom, jak pracuje naše úžasná mysl. Co udělat pro to, aby nás druzí netoxikovali svými názory. Vyčistíme energetické bloky, přesvědčení, které nám brání myslet nově. Vyzkoušíte si vytvořit ochranný obal kolem sebe a svých dětí, naučíte se čistit prostor doma i v práci. Uvědomíte si svá energetická těla kolem sebe a získáte praktické znalosti k čištění, ochraně i zvýšení vibrací v auře. Zjistíte, jak se zbavit strachů, jak pomoci dítěti, aby se cítilo v bezpečí i když s ním nejste. Co může znamenat jeho časté vztekání a co s tím udělat ?.Dozvíte se informace, které vám pomohou zlepšit komunikaci s okolím. Jak fungují myšlenkové mosty, jaký máte jazyk lásky a jak vám to pomůže při jednání s ostatními. To, co uslyšíte si můžete hned vyzkoušet ?. A doma či v práci sami dále používat pro sebe i své děti. Přihlášení t.776364859
Fotografie
Webová stránka události
https://www.facebook.com/events/654815592762383/?ref=newsfeed

Kontaktní informace

Broňa Kubějová
776 364 859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776 364 859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720