Základní informace

Argema & Ines
Prace u Znojma
KD Práče
22.04.2023
23.04.2023
Koncert
390.00

Detailní informace

Popis události
Argema & Inês míří do KD Práče u Znojma ! Nenechte si ujít tento večer plný známých písní těchto populárních kapel!

ARGEMA
Fenomén z jižní Moravy ve svém zlatém období první poloviny 90. let válcoval hitparády a plakát s jejich podobiznou visel v nejednom pokoji.
Své rodné Uherské Hradiště a jeho čtvrť Jarošov pak natrvalo zvěčnili v hitu Jarošovský pivovar. Nebyl však jediný - všichni si jistě vzpomeneme na písně jako Tohle je ráj, Modrý pondělí, Milión snů. Složení kapely se několikrát obměnilo, ze současné sestavy Argemy vydržel celých 36 let od založení až do současnosti jen srdcař Pepa Pavka.

INÊS
Koncem roku 2019 mezi pražskými uličkami, napříč čtvrtěmi i sídlišti, se schází první členové kapely INÊS, aby postupně nabrali další muzikanty, napsat songy inspirovaný lidmi jako Satriani, Vai, Malmsteen, ale i kapely Jako AC/DC, Airbourne, Pink Floyd či Saxon.
Po několika změnách v obsazení kapely napříč pozicemi jsme se začátkem roku 2021 ustálili v obsazení bicí, basa, sólová kyta
Fotografie
Webová stránka události
https://facebook.com/events/s/argema-a-ines-prace-u-znojma-2/800565527672887/

Kontaktní informace

Art-ist agency
775 945 944
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
607853107
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720