Základní informace

Zážitkový program "Na deci za sousedy do Weinviertelu""
Retzer Land
Zellerndorf, Schrattenthal, Kleinhöflein
01.07.2023
01.07.2023
Komeční
490.00

Detailní informace

Popis události
Pojeďte s námi na výlet (nejenom) za vínem k rakouským sousedům!

Na každou sobotu jsme pro Vás připravili úžasný výlet, který Vás má zavést na místa vzdálená jen několik kilometrů od našich hranic a přitom tak málo známá. V doporovodu zkušeného průvodce a tlumočníka poznáte krajinu a vinařské obce severního Weinviertelu. Dostanete tipy na rodinné i romantické výlety a předeším navštívíte trojici špičkových vinařů, kteří se už nyní velmi těší na Vaši návštěvu. Rakouská vína mají zcela jiný charakter a ve světě znalců vín skvělý zvuk. Vy máte nyní v rámci našich výletů jedinečnou příležitost je ochutnat a pohovořit o jejich výrobě přímo s vinařem, který Vám zároveň ukáže svůj rodinný podnik. Na místě si můžete víno za cenu "ab Hof" (tedy "ze dvora") i koupit a mít tak originální vzpomínku na návštěvu našeho kraje.

Pro skupiny nad 8 osob nabízíme i tento program a návštěvu vybraných vinařství celoročně.
V případě zájmu o svoz na náš program nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se!
Fotografie
Webová stránka události
www.nadeci.cz

Kontaktní informace

Moravian Tours, s.r.o.
+420737449099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420737449099
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720