Základní informace

Průvodce rozvášněným Znojmem
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
03.06.2023
03.06.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Podcast “Středověk (jinak) trvá” představí novou knihu Centra raně středověkých studií z Masarykovy univerzity, která nese výstižný název Průvodce rozvášněným Znojmem. Provázet vás budou neméně rozvášněně archeolog Jiří Macháček a historik umění Ivan Foletti. Jejich hostem bude editor knihy Jan Galeta.
Umělecké památky, kterým je tento průvodce věnován, vznikaly v úzkém dialogu s radostmi i strastmi své doby. Nepoučenému divákovi by se mohlo zdát, že jde o němé svědky, opak je však pravdou –⁠ do každé znojemské pamětihodnosti je vetkán příběh. Kapitoly tohoto netradičního průvodce jsou tak snahou seznámit čtenáře nejen s uměleckými památkami, ale i s těmito příběhy, které se odehrály v jejich zdech.
Po skončení živého podcastu zbyde čas na vaše otázky i na neformální debatu nejen o nové knize.
Vstupné dobrovolné.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/pruvodce-rozvasnenym-znojmem

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720