Základní informace

Hate free snídaně + výtvarný workshop dětem
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
17.06.2023
17.06.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
O tom, jak se mají queer lidé v Česku, přijde hovořit odbornice na queer psychologii Andrea Stašek z Masarykovy univerzity.
Český výzkum queer osob a jejich zdraví je věc mladá a trochu neohrabaná – asi jako Bambi. Brzdí jej to, co mnohé další obory: nezájem politiky, nedostatek peněz, gatekeeping i pragocentrismus. Nakonec se do něj pouští nadšenci, to však ke kvalitním zjištěním nestačí. Jak z toho ven? Andrea Stašek (Institut pro psychologický výzkum, FSS MU; Q-Hub, z. s.) nabídne kritický přehled současného stavu queer psychologie a otevře diskuzi o tom, co může věda udělat pro queer populaci.
Otevřená snídaně pro všechny bez rozdílu a bez nenávisti. Vstup volný.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/hate-free-snidane-s-queer-prednaskou-vytvarny-workshop-detem

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720