Základní informace

Farmářský den v muzeu
Znojmo
minoritský klášter, Přemyslovců 6
04.06.2023
04.06.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
Letošní (pátý) Farmářský den v muzeu proběhne v neděli 4. června 2023 od 10,00 do 16,00 hodin v areálu minoritského kláštera.
Součástí bude bohatý doprovodný program – Neoveská cimbálová muzika, aktivity pro děti a také farmářský trh s produkty regionálních pěstitelů a výrobců.Farmářský trh proběhne na rajském dvoře a v křížové chodbě minoritského kláštera, aktivity pro děti pak v zadním traktu. Letos se můžete těšit na paštiky, sirupy, marmelády z Venkovské zahrady, kraví i kozí sýry z Jezeřan-Maršovic, čaje a bylinky z Aleje, kytky a semínka od Řezanky, krásné eko hand made výrobky z papíru od znojemských Pretty Papers, Chilli domácí výrobky a semínka, pivka a speciály z Minipivovaru Dráteník, kávu, čaj a dortíky z Ballance coffee, víno, ovoce, mošty i cidery z Farmy u Tří Dubů, keramiku od Zuzky, perníčky od Perdesignu i medy od Němců a dalších.... Zastavte se podívat, poslechnout si cimbálku, nakoupit lokální dobroty, zabavit děti nebo podpořit znojemské Chráněné dílny.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.muzeumznojmo.cz/Vystavy-Farmářský-den-v-muzeu-2023_363

Kontaktní informace

Jihomoravské muzeum ve Znojmě, příspěvková organizace
737260892
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737260892
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720