Základní informace

Rodinné konstelace
Znojmo
Holandská 2732/8, Znojmo
10.06.2023
10.06.2023
Ostatní
0.00

Detailní informace

Popis události
Chcete se v životě posunout, získat správné nasměrování? Potřebujete pomoci se zdravím, prací či financemi? Vzít svůj život do svých rukou, neopakovat již své "chyby"? Tedy změnit své vibrace a splnit si své sny? Vyzkoušejte andělské rodinné konstelace, které Vám odhalí skryté věci v systémech. Otevřou Vám oči i srdce, získáte sílu, naději, radost, jistotu a svobodu. V sobotu 10.6.2023 od 9-14.h. ve Znojmě ?. Máte pochybnosti o účinku konstelací.. Nevíte, jak budou probíhat? Přijďte se podívat, nemusíte si stavět svou konstelaci ani stát v rolích. Tím, že budete přítomni, pochopíte spoustu provázaností a získáte naději, že se s vaší situací dá také něco udělat ?. Společně zlepšíme vaše vztahy v rodině, v zaměstnání, vztah sám k sobě, osobní rozvoj, vyčistíme rodové vazby, linie i zátěže, vyřešíme strachy, fóbie své nebo svých dětí, alergie, sebelásku, zdraví, nadváhu, finance, vnímání jemnohmotného světa aj. Více informací na FB Kompas radosti v Událostech. Těším se na vás. Broňa
Fotografie
Webová stránka události
www.bronakubejova.cz

Kontaktní informace

Broňa Kubějová
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776364859
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720