Základní informace

Qi-Gong cvičení s Dagmar
Školící centrum Znojmo
Vídeňská třída 12
21.11.2020
21.11.2020
Komeční
2000.00

Detailní informace

Popis události
Pod vedením Dagmar Chmelířové praktik TCM .Cvičení Qi Gong vytváří plynulý tok naší energie v těle, takže každá část těla bude stejně silná, energická a veškerá potřebná výživa dorazí na to místo, kde tělo potřebuje právě něco opravovat, posílit nebo jen udržovat ve zdraví. Podstatou cvičení je práce s tělem, dechem a myslí. Cvičení stimuluje a zlepšuje oběh energie v těle. Pravidelné cvičení odstraňuje energetické bloky a stagnace, což dovolí volné proudění energie Qi. Toto zase podporuje léčení a celkově dobré zdraví. Jak se dostáváme do rovnováhy, tělo se dostává na vyšší úroveň a celý systém se začíná “upgradovat”.
Nutná rezervace Cena 200kč
Fotografie
Webová stránka události
www.institutfina.cz

Kontaktní informace

Hana Růžičková
737260866
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737260866
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720