Základní informace

Dej si FOOD
Znojmo
24.07.2020
25.07.2020
Ostatní
0,00

Detailní informace

Popis události
Znojmo letos poprvé zažije festival Dej si FOOD!
Návštěvníci se mohou těšit na degustační menu, kuchařské a barmanské show, ochutnávky vína i piva, workshopy s celebritami, živou hudbu, program pro děti i beauty zónu.
Bude to prázdninový víkend pro celou rodinu, kde nuda nemá šanci! „V rámci programu představíme nejen kombinaci klasického street foodu od gastro nadšenců z celé České republiky, ale také regionální výrobce a nabídku lokálních podniků. Chceme, aby festival obyvatele města spojoval a vytvářel také nové příležitosti pro podnikatele z oblasti gastronomie. U nás se mohou se inspirovat,“ řekla Lada Salátová, která řídí organizační tým festivalu.
Aktivace a nabití na tzv. čipy pro bezhotovostní placení (místo vstupného bude pouze aktivace čipu za 30 korun pro celou rodinu nebo skupinu) si zájemci zajistí na vybraných místech ve městě.
Více o festivalu na www.dejsifood.cz


Fotografie
Webová stránka události
www.dejsifood.cz

Kontaktní informace

P-TEAM
722 203 628
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
603 359 126
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720