Základní informace

Znojemské historické vinobraní
Znojmo
Znojmo
09.09.2022
11.09.2022
Víno
0.00

Detailní informace

Popis události
Největší svátek vína v České republice ovládne královské město na řece Dyji vždy o druhém zářiovém víkendu. Do sedla ztepilého oře usedne představitel krále Jana Lucemburského, aby v čele své početné družiny čítající na pět set kostýmovaných osob a desítek zvěře, projel historickým centrem Znojma. Ve středověkém duchu se nese i program na třinácti scénách, na kterých se střílí z kuše, hraje středověké divadlo, láme kopí a bojuje v sedlech koní udatných rytířů. Pravděpodobně narazíte i na žebráky, mnichy a helbrechtice, tak dávejte pozor, ať jim nezaprodáte duši. Na třech hudebních scénách se vám předvedou kapely různých žánrů.

Atmosféru středověku doladí dobová hudba, kejklíři i tanečnice. V ulicích lákají trhovci na dobroty kuchyně historické i současné. Burčáky i zdejší vyhlášená vína dostanete častokrát nalévaná přímo místními vinaři v takzvaných mázhauzech, které jsou nedílnou součástí vinobraní.
Fotografie
Webová stránka události
www.znojemskevinobrani.cz

Kontaktní informace

Znojemská Beseda
515222552
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
515222552
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720