Základní informace

Na_rovinu o umění ve Znojmě s Andreou Krejčí a Františkem Koudelou
Znojmo
Kollárova 27
18.08.2022
18.08.2022
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
V rámci doprovodného programu festivalu Znojmo žije divadlem se uskuteční talk show s ředitelem Znojemské Besedy Františkem Koudelu a uměleckou ředitelkou znojemské galerie GaP a zakladatelkou iniciativy Umění do Znojma Andreou Krejčí. O tom, jak se "dělá" kultura mimo metropoli, o její důležitosti, formě a významu pro společnost i duch města, bude se svými hosty hovořit moderátor a herec Filip Teller. Na_rovinu není klasický formát talk show, nýbrž prostor pro diskuzi a debatu mezi hosty a přítomnými diváky nad aktuálními tématy. Vstup zdarma
V 19:00 hod.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/na-rovinu-o-umeni-ve-znojme-s-andreou-krejci-a-frantiskem-koudelou

Kontaktní informace

GaP/ Galerie a Prostor
739733199
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
739733199
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720