Můžem i s mužem - NOVÝ TERMÍN


Pronájem

Typ představení: komedie

 

Začátek představení/koncertu: 11.05.2021 - 19:00

Délka představení/koncertu: 90min

 

VIP Art Company - NOJA/ autorské představení Vtipná autorská feérie čtyř žen, čtyř archetypů, vznikla z potřeby podívat se pravdě do očí... - Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován..., což ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí. PODOBNOST SE SERIÁLEM SEX VE MĚSTĚ JE ČISTĚ NÁHODNÁ Hrají Vanda Hybnerová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková. Hraje se bez přestávky. Vstupné 440, 420, 400, stání 300 Kč.

 

Kapacita představení: 300

Počet volných míst: 41

 

 


Zpět na přehled

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek v TIC, rezervace nevyzvednuté týden před představením jdou do prodeje, zbylé vstupenky z předplatného lze zakoupit v TIC, příp. v pokladně Městského divadla půl hodiny před představením.

 

Internetové rezervace na www.vstupenkyznojmo.cz. Rezervace i prodej vstupenek na www.vstupenkyznojmo.cz také na Ples Města Znojma, na pohádky a koncerty, listování konané ve štukovém sále Znojemské Besedy.

 

Zpět se vstupenky přijímají v případě zrušení akce.   

Turistické informační centrum je prodejní místo on-line vstupenek sítě:

 

Infocentrum neprovádí rezervace, vstupenky si rezervují zájemci sami přes internet na www.ticketstream.czwww.ticketportal.cz., www.ticketmaster.czwww.smsticket.cz.

 

Datum platnosti rezervace je uvedené na potvrzení o rezervaci. Vstupenky musí být vyzvednuty v prodejním místě (např. v Turistickém informačním centru ve Znojmě). K vyzvednutí rezervovaných vstupenek je nutné mít ve všech případech přidělené rezervační číslo.

Návod k zakoupení online vstupenek.

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720