Společně restart zvládneme

Nabízíme bezúplatnou pomoc gastro podnikům v časech, kdy Corona už není jen mexické pivo. Jde nám o podporu občanské společnosti a rozvoj turismu na Znojemsku. Připravili jsme čtyřměsíční akci #mastozadax, abychom pomohli vrácení života do znojemských ulic a především jeho restaurací, kaváren a hotelů. Stačí i minimální útrata v zúčastněných podnicích a zákazník od nás jako bonus dostane volný vstup do znojemských památek. Zadax. Pomozte svému podnikání a pomůžete zároveň i Znojmu. Přidejte se k #mastozadax. Společně to zvládneme. 

 

 

 Restart společenského života   Mediální podpora akce    Podnikatelské konzultace
 Přidejte se i vy k #mastozadax. Čím víc podniků, tím větší zájem veřejnosti vyvoláme. Pojďme Znojmo znovu probudit k životu.    Připravili jsme netradiční mediální kampaň, která poběží po celou dobu akce. Nabízíme i mediální prostor k prezentaci zúčastněných podniků.     Součástí akce jsou i bezplatné podnikatelské konzultace pro provozovatele jednotlivých podniků. Poradíme vám, jak se znovu postavit na nohy. 

 

 

Kdo se může zúčastnit? 

Slyšte znojemští restauratéři, ubytovatelé a také vy poskytovatelé dalších služeb spojených s cestovním ruchem! Akce #mastozadax je určena přesně pro vás. Každou přihlášku vyhodnotíme individuálně a nastavíme vám podmínky, které budou sedět na míru vašemu podniku. Přihlášení není časově omezeno, ale i tak neleňte. Tohle si nechcete nechat ujít.

 

• všichni provozovatelé služeb spojených s cestovním ruchem

• individuální vyhodnocení přihlášek a nastavení podmínek 

• možnost přihlášení do projektu od začátku května

 

 

Jak se přihlásit?

Přihlásíte se jednoduše vyplněním následujícího online formuláře. Přihlásit se můžete od začátku května, pojďte do toho s námi!

 

button vyplnit online formular 1

 

 

 

Koukněte na doprovodnou marketingovou kampaň

Vypustili jsme do světa marketingovou kampaň na podporu akce, kterou nepřehlédnete. Přesvědčte se sami.   
reklama

 

 

Dotazy? Kontaktujte nás!

Vaše dotazy rádi zodpovíme ve dne v noci (spíše ve dne). Ať už budete chtít poradit se zapojením do projektu nebo třeba s případnou propagací, neváhejte se na nás obrátit. Stačí napsat, nebo zavolat. Během celého trvání projektu budeme Vašimi parťáky =).

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Mgr. František Koudela, ředitel Znojemské Besedy – 734 643 603

• Karel Semotam, vedoucí oddělení marketingu – 731 631 638

• Bc. Anna Fišerová, správa sociálních sítí a webu – 730 589 394

 

 Podmínky projektu si můžete stáhnout ZDE.

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720

czech republic logo