Základní informace

Eztek a Kukin live
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
10.02.2023
10.02.2023
Koncert
0.00

Detailní informace

Popis události
Druhý únorový pátek vás zveme na nevšední zážitek do příjemných prostor GaPu. Na programu je poezie v rytmu hiphopu v podobě rapových vystoupení dvojice Eztek a Kukin. Znojemský Eztek pracuje na nové nahrávce. Z ní zazní hned několik skladeb doplněných o věci dříve vydané. MC Kukin aka Lichtenšteinský šlechtic z Valtic je znám daleko za hranicemi svého kraje pro dikci a bezprostřednost živých vystoupení protkaných freestyle rýmováním, ve kterém vyniká nad jiné. Zazní i společné skladby Ezteka s Kukinem. Oba doplní DJ Holup, mistr skratchingu z Valtic, který společně s Eztekem zahraje i před a po koncertech. Těšit se můžete také na netradiční ochutnávku medu z chovu včel Ezteka před a po živých vystoupeních. Med bude možno si na akci také zakoupit. Start akce je naplánován na 19:00. Koncerty začnou ve 20:30 proto přijďte brzy a neváhejte, kapacita omezena.

Vstupné: 100 Kč předprodej, 130 Kč na místě.

Projekt vznikl za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.
Fotografie
Webová stránka události
https://www.galerieaprostor.cz/event-details/eztek-a-kukin-live

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720