Základní informace

Swingová tančírna
Znojmo
Kollárova 27, 669 02 Znojmo
17.06.2023
17.06.2023
Kultura/zábava
0.00

Detailní informace

Popis události
V návaznosti na taneční lekce, které probíhaly od podzimu v GaPu, je pro všechny milovníky swingu připravená tančírna, tentokrát bez lekce. Přijďte si zatančit lindy hop, balboa či jiný ze swingových tanců nebo se jen zaposlouchejte do hudby charakteristické pro éru swingu.
Nabyté zkušenosti pak můžete uplatnit v letních sobotních tančírnách v GaPu. Na podzim se opět můžete těšit na pravidelná setkání s lektory.
Vstup volný.
Fotografie
Webová stránka události
V návaznosti na taneční lekce, které probíhaly od podzimu v GaPu, je pro všechny milovníky swingu připravená tančírna, tentokrát bez lekce. Přijďte si zatančit lindy hop, balboa či jiný ze swingových tanců nebo se jen zaposlouchejte do hudby charakteristi

Kontaktní informace

GaP / Galerie a Prostor
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737264649
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720