Základní informace

Not the Same As It Was: Hana Řičičová / Pavel Turek / Karel Veselý
Znojmo
Kollárova 27, Znojmo
14.10.2022
14.10.2022
Komeční
100.00

Detailní informace

Popis události
Not the Same As It Was: hudba krize i naděje. Hana Řičicová, Pavel Turek a Karel Veselý uvádí klipový a poslechový večer.
Klimatický kolaps, ekonomická recese a (post)pandemické deprese staví lidstvo před nové výzvy. Jak na současné krize reaguje populární hudba? Ponořil se pop do melancholie nebo se snaží zvěstovat optimismus a hledá naději? Současnou klipovou tvorbu uvádí trio hudebních publicistů známých z časopisu Respekt nebo Radia Wave.
Hana Řičičová
Kulturní redaktorka týdeníku Respekt. Spolupracuje s ČRo Radiem Wave, kde aktuálně působí na pozici moderátorky. Má za sebou také zkušenosti z oblasti projektového řízení v Českém rozhlase.
Pavel Turek
Hudební publicista působící v redakci týdeníku Respekt. V minulosti se podílel na chodu časopisu Živel, publikoval texty v Reflexu, MF Dnes, spolupracuje s ČRo Radiem Wave. V letech 2007–2009 pracoval pro server Aktuálně. Externě přednáší na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK.
Karel Veselý
Nezávislý hudební publicista
Fotografie
Webová stránka události
https://www.facebook.com/events/472095117810474

Kontaktní informace

Gap / Galerie a Prostor
739733199
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
739733199
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Souhlas se zpracováním údajů

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů: pořadatel, telefon/mobil pořadatele, e-mail pořadatele, telefon/mobil zadavatele, e-mail zadavatele, které správci Znojemská Beseda dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to do 31.12.2021 za účelem Zadávání kulturní akce do kalendáře.

Souhlas lze kdykoliv odvolat písemně na adresu či email, uvedený na https://www.znojemskabeseda.cz/. Beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň mám právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jsem poskytl/a nebo poskytnu správci Znojemská Beseda.

Veškeré zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů.

  • Ano

Nadcházející události

Znojemská Beseda
Masarykovo náměstí 449/22
66902 Znojmo 2

IČO:00092720   DIČ:CZ00092720